s4JMP1 | |||
Środa 2024-02-14 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | C224 |
10:00-11:30 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | C224 |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda1 | R�ne |
13:30-15:00 | Sd (sem) | Legenda1 | R�ne |
15:15-16:45 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | A12 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-02-16 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | A245 |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A245 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A245 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | A245 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | A245 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-02-19 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
10:00-11:30 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
11:45-13:15 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | A243 |
13:30-15:00 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | A243 |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-02-22 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
13:30-15:00 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-02-23 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-02-27 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda2 | R�ne |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda2 | R�ne |
13:30-15:00 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
17:00-18:30 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-03-01 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-05 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
11:45-13:15 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
13:30-15:00 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-03-07 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
11:45-13:15 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
13:30-15:00 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | Online_10 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-03-08 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
18:45-20:15 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
Środa 2024-03-13 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_08 |
11:45-13:15 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_08 |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_100 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-03-15 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_101 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_101 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-19 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
13:30-15:00 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
15:15-16:45 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
17:00-18:30 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | D1 |
18:45-20:15 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | D1 |
Czwartek 2024-03-21 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
13:30-15:00 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
17:00-18:30 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-03-22 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | Online_10 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_101 |
18:45-20:15 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_101 |
Środa 2024-03-27 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
11:45-13:15 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
13:30-15:00 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_101 |
15:15-16:45 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_101 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Środa 2024-04-03 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
13:30-15:00 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | A243 |
15:15-16:45 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | A243 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-04-04 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
13:30-15:00 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
17:00-18:30 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_103 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-04-05 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_101 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_101 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-04-09 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_109 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_109 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Środa 2024-04-10 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_10 |
13:30-15:00 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_10 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_100 |
17:00-18:30 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | Online_101 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Środa 2024-04-17 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda4 | R�ne |
11:45-13:15 | Sd (sem) | prof. dr hab. Andrzej Panasiuk | A12 |
13:30-15:00 | Sd (sem) | dr Jakub Rzucidło | A12 |
15:15-16:45 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
17:00-18:30 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A12 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Czwartek 2024-04-18 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_108 |
17:00-18:30 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_108 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Środa 2024-04-24 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_10 |
13:30-15:00 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_10 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_10 |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-04-30 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_101 |
13:30-15:00 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | Online_103 |
15:15-16:45 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_07 |
17:00-18:30 | Nwb (wt) | mgr Przemysław Walczak | Online_07 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Środa 2024-05-08 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A16 |
10:00-11:30 | Pfp (wt) | dr Dariusz Zając | A16 |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
13:30-15:00 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
15:15-16:45 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | A243 |
17:00-18:30 | Krymi (wt) | mgr Edward Polakiewicz | A243 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-05-10 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | Online_10 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
15:15-16:45 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_100 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
18:45-20:15 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | Online_100 |
Poniedziałek 2024-05-13 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | Sd (sem) | Legenda6 | R�ne |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | - | - | - |
18:45-20:15 | - | - | - |
Środa 2024-05-15 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | A14 |
15:15-16:45 | Krymi (wyk) | dr Izabela Bernatek-Zaguła | A14 |
17:00-18:30 | Pfp (wyk) | dr Dariusz Zając | A245 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Piątek 2024-05-17 | |||
s4JMP1 | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | Pst (wyk) | mgr Edward Biegun | A12 |
11:45-13:15 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | C224 |
13:30-15:00 | Puir (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | C224 |
15:15-16:45 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | C224 |
17:00-18:30 | Pb (wyk) | mgr Zbigniew Wróblewski | C224 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Skrot | Nazwa |
---|---|
Krymi | Kryminalistyka |
Sd | Seminarium dyplomowe |
Pfp | Prawo finansów publicznych |
Pst | Prawo samorządu terytorialnego |
Puir | Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne |
Pb | Prawo budowlane |
Nwb | Negocjacje w biznesie |
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||