s2MMAP1u | |||
Sobota 2024-02-17 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A145 |
10:00-11:30 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A145 |
11:45-13:15 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C228 |
13:45-15:15 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C228 |
15:30-17:00 | - | - | - |
17:15-18:45 | - | - | - |
19:00-20:30 | - | - | - |
Sobota 2024-03-02 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A145 |
11:45-13:15 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A145 |
13:45-15:15 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | A145 |
15:30-17:00 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | A145 |
17:15-18:45 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | A145 |
19:00-20:30 | - | - | - |
Niedziela 2024-03-03 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A145 |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda1 | R�ne |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda1 | R�ne |
13:45-15:15 | Sd (sem) | Legenda1 | R�ne |
15:30-17:00 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | A145 |
17:15-18:45 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | A145 |
19:00-20:30 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-03-11 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | A245 |
17:00-18:30 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | A245 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-12 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | A245 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A245 |
18:45-20:15 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A245 |
Sobota 2024-03-16 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A143 |
10:00-11:30 | Sd (sem) | Legenda2 | R�ne |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda2 | R�ne |
13:45-15:15 | Sd (sem) | Legenda2 | R�ne |
15:30-17:00 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | C226 |
17:15-18:45 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | C226 |
19:00-20:30 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-03-18 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
17:00-18:30 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-19 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_09 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_10 |
18:45-20:15 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_10 |
Poniedziałek 2024-03-25 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
17:00-18:30 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-03-26 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_108 |
17:00-18:30 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
18:45-20:15 | Sd (sem) | Legenda3 | R�ne |
Wtorek 2024-04-02 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_09 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_10 |
18:45-20:15 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_10 |
Środa 2024-04-03 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
17:00-18:30 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | Legenda4 | R�ne |
Sobota 2024-04-06 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | C202 |
10:00-11:30 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | C202 |
11:45-13:15 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C326 |
13:45-15:15 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C326 |
15:30-17:00 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C326 |
17:15-18:45 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | C326 |
19:00-20:30 | - | - | - |
Niedziela 2024-04-07 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A32 |
10:00-11:30 | PzpE (wt) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A32 |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
13:45-15:15 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
15:30-17:00 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
17:15-18:45 | Ws-zd1 (-) | Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00 | -- |
19:00-20:30 | Ws-zd1 (-) | Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00 | -- |
Wtorek 2024-04-09 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_108 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_108 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | Legenda6 | R�ne |
Poniedziałek 2024-04-15 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_09 |
17:00-18:30 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_09 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | Legenda7 | R�ne |
Wtorek 2024-04-16 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
17:00-18:30 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_10 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Sobota 2024-04-20 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C326 |
10:00-11:30 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C326 |
11:45-13:15 | Ppp (wt) | mgr Grzegorz Majewicz | C326 |
13:45-15:15 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | C122 |
15:30-17:00 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | C122 |
17:15-18:45 | - | - | - |
19:00-20:30 | - | - | - |
Niedziela 2024-04-21 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | A318 |
10:00-11:30 | Gmk/Pgk (wt) | dr Eugeniusz Szydłowski | A318 |
11:45-13:15 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
13:45-15:15 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
15:30-17:00 | Sd (sem) | Legenda5 | R�ne |
17:15-18:45 | Ws-zd1 (-) | Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00 | -- |
19:00-20:30 | Ws-zd1 (-) | Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00 | -- |
Wtorek 2024-04-23 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_105 |
18:45-20:15 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_105 |
Środa 2024-04-24 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
17:00-18:30 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
18:45-20:15 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
Czwartek 2024-04-25 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | - | - | - |
17:00-18:30 | Sd (sem) | Legenda8 | R�ne |
18:45-20:15 | Sd (sem) | Legenda8 | R�ne |
Poniedziałek 2024-04-29 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
17:00-18:30 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Wtorek 2024-04-30 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_101 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | Online_101 |
18:45-20:15 | - | - | - |
Poniedziałek 2024-05-06 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
17:00-18:30 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
18:45-20:15 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
Wtorek 2024-05-07 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A245 |
17:00-18:30 | PzpE (wyk) | mgr Natalia Grosiak-Bącal | A245 |
18:45-20:15 | Sd (sem) | Legenda9 | R�ne |
Poniedziałek 2024-05-13 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
17:00-18:30 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | Online_100 |
18:45-20:15 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | Online_100 |
Piątek 2024-05-17 | |||
s2MMAP1u | |||
08:15-09:45 | - | - | - |
10:00-11:30 | - | - | - |
11:45-13:15 | - | - | - |
13:30-15:00 | - | - | - |
15:15-16:45 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | A245 |
17:00-18:30 | Gmk/Pgk (wyk) | dr Eugeniusz Szydłowski | A245 |
18:45-20:15 | Ppp (wyk) | dr Dariusz Zając | A245 |
Skrot | Nazwa |
---|---|
PzpE | Prawo zamówień publicznych. E-Zamówienia |
Ppp | Partnerstwo publiczno prywatne |
Gmk/Pgk | Gospodarowanie mieniem komunalnym / Prawo gospodarki komunalnej* |
Sd | Seminarium dyplomowe |
Ws-zd1 | Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00 |
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||