Godz/Dzień | 22-04-2024 | 23-04-2024 | 24-04-2024 | 25-04-2024 | 26-04-2024 |
---|---|---|---|---|---|
08:15-09:45 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
10:00-11:30 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
11:45-13:15 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
13:30-15:00 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
15:15-16:45 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
17:00-18:30 | ------ | ------ | ------ | s3GK1
A217
Bsi (p) | ------ |
18:45-20:15 | ------ | ------ | ------ | s3GK1
A217
Bsi (p) | ------ |
Godz/Dzień | 29-04-2024 | 30-04-2024 | 01-05-2024 | 02-05-2024 | 03-05-2024 |
---|---|---|---|---|---|
08:15-09:45 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
10:00-11:30 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
11:45-13:15 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
13:30-15:00 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
15:15-16:45 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
17:00-18:30 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
18:45-20:15 | ------ | ------ | ------ | ------ | ------ |
Godz/Dzień | 24-02-2024 | 25-02-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | ----- | s1INF3(2)u
A244
PpII (lab) |
10:00-11:30 | ----- | s1INF3(2)u
A244
PpII (lab) |
11:45-13:15 | ----- | s1INF3(1)u
A244
Aisd (lab) |
13:45-15:15 | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) | s1INF3(1)u
A244
Aisd (lab) |
15:30-17:00 | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
17:15-18:45 | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
19:00-20:30 | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
Godz/Dzień | 09-03-2024 | 10-03-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | s1INF3(2)u
C11
PpII (lab) | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
10:00-11:30 | s1INF3(2)u
C11
PpII (lab) | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
11:45-13:15 | s1INF3(1)u
C11
Aisd (lab) | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
13:45-15:15 | s1INF3(1)u
C11
Aisd (lab) | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
15:30-17:00 | s1ZIP1(2)u
C313
I-sk (lab) | s1INF2(1)u
C10
PpII (lab) |
17:15-18:45 | s1ZIP1(1)u
C313
I-sk (lab) | s1INF2(1)u
C10
PpII (lab) |
19:00-20:30 | ----- | s1INF3(2)u
C10
PpII (lab) |
Godz/Dzień | 23-03-2024 | 24-03-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | s1INF3(2)u
C11
PpII (lab) | s1INF2(1)u
A244
PpII (lab) |
10:00-11:30 | s1INF3(2)u
C11
PpII (lab) | s1INF2(1)u
A244
PpII (lab) |
11:45-13:15 | s1INF2(1)u
C11
PpII (lab) | ----- |
13:45-15:15 | s1INF2(1)u
C11
PpII (lab) | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
15:30-17:00 | ----- | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
17:15-18:45 | ----- | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
19:00-20:30 | s1ZIP1(1)u
C11
I-sk (lab) | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
Godz/Dzień | 13-04-2024 | 14-04-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | s1INF3(1)u
C11
Aisd (lab) | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
10:00-11:30 | s1INF3(1)u
C11
Aisd (lab) | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
11:45-13:15 | s1INF2(1)u
C11
PpII (lab) | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
13:45-15:15 | s1INF2(1)u
C11
PpII (lab) | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
15:30-17:00 | ----- | s1INF2(1)u
C10
PpII (lab) |
17:15-18:45 | ----- | s1INF3(1)u
C10
Aisd (lab) |
19:00-20:30 | ----- | s1INF3(2)u
C10
PpII (lab) |
Godz/Dzień | 18-05-2024 | 19-05-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
10:00-11:30 | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
11:45-13:15 | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
13:45-15:15 | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) | ----- |
15:30-17:00 | s1INF3(1)u
C10
Aisd (lab) | ----- |
17:15-18:45 | s1INF3(2)u
C10
PpII (lab) | ----- |
19:00-20:30 | s1INF3(2)u
C10
PpII (lab) | ----- |
Godz/Dzień | 25-05-2024 | 26-05-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | s1INF3(2)u
C313
PpII (lab) | s1ZIP1(2)u
C313
I-sk (lab) |
10:00-11:30 | s1INF3(2)u
C313
PpII (lab) | s1ZIP1(2)u
C313
I-sk (lab) |
11:45-13:15 | s1INF3(1)u
C313
Aisd (lab) | s1ZIP1(1)u
C313
I-sk (lab) |
13:45-15:15 | s1INF3(1)u
C313
Aisd (lab) | s1INF2(1)u
C313
PpII (lab) |
15:30-17:00 | s1INF2(1)u
C313
PpII (lab) | s1INF3(2)u
C313
PpII (lab) |
17:15-18:45 | s1INF2(1)u
C313
PpII (lab) | s1ZIP1(1)u
C313
I-sk (lab) |
19:00-20:30 | ----- | s1INF3(1)u
C313
Aisd (lab) |
Godz/Dzień | 08-06-2024 | 09-06-2024 |
---|---|---|
08:15-09:45 | s1INF3(2)u
C10
PpII (lab) | s1INF2(1)u
C10
PpII (lab) |
10:00-11:30 | ----- | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
11:45-13:15 | ----- | s1ZIP1(2)u
C10
I-sk (lab) |
13:45-15:15 | s1INF2(1)u
C11
PpII (lab) | s1INF3(1)u
C10
Aisd (lab) |
15:30-17:00 | s1INF2(1)u
C11
PpII (lab) | s1INF3(1)u
C10
Aisd (lab) |
17:15-18:45 | s1INF3(1)u
C11
Aisd (lab) | s1ZIP1(1)u
C10
I-sk (lab) |
19:00-20:30 | s1INF3(1)u
C11
Aisd (lab) | s1INF3(2)u
C10
PpII (lab) |
Skrót | Nazwa |
---|---|
Bsi | Bezpieczeństwo systemów informatycznych |
PpII | Podstawy programowania I I |
Aisd | Algorytmy i struktury danych |
I-sk | Informatyka - systemy komputerowe |